Folie antybakteryjne – Coversafe

REWOLUCYJNA FOLIA NIZCZĄCA BAKTERIE I WIRUSY

COVERSAFE™ opiera się na rewolucyjnej technologii firmy PYLOTE. Folia została pomyślnie przetestowana pod kątem skuteczności na SARS-Cov-2, wirusa odpowiedzialnego za COVID-19

POWSTRZYMUJE
BAKTERIE I WIRUSY

BEZPIECZNA
DLA LUDZI I ŚRODOWISKA

CETYFIKOWANA
DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ

UNIWERSALNA
W ZASTOSOWANIU

GWARANCJA
TRWAŁOŚCI min. 4 lata

Do biura

Folią można pokryć powierzchnie z którymi często ma kontakt wiele ludzi czyli wszelkiego rodzaju balty w tym powierzchnie stołów czy biurek. Łatwo dostosowuje się do różnego rodzaju kształtów dlatego można ją także stosować na klamkach czy uchwytach.

Łatwa w aplikacji, prosta do utrzymania w czyści bez utraty właściwości bakteriobójczych.

Do gastronomii

W restauracji czy innych lokalach gastronomicznych specyficzne jest to, że mamy do czynienia z wieloma płaszczyznami przeznaczonymi, którymi mają kontakt zaróno klienci, pracownicy czy dostawcy.

W tych szczególnych warunkach doskonale sprawdza się folia chroniąca przed bakteriami i wirusami. W obecnej pandemicznej rzeczywistości ułatwia to funkcjonowanie oraz daje dodatkowy komfort i zmniejsza ryzyko zakażenia.

W medycynie

W każdej przychodni, poczekalni czy gabinecie lekarskim mamy do czynienia na co dzień ze znacznie większą liczbą bakterii czy wirusów niż w innych miejscach. Dlatego tak niezwykle ważne jest stosowanie wszelkich możliwych środków zmniejszających ryzyko zakażenia personelu medycznego czy przebywających w tych pomieszczeniach pacjentów.

Na przeciw tym potrzebom wychodzi folia o właściwościach ochronnych przed bakteriami i wirusami. Zastosowanie tej foli w znaczący sposób oszczędza czas i pieniądza wydane na środki antyseptyczne.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chcesz otrzymać ofertę albo masz dodatkowe pytania,
Skontaktuj się z nami!